Sivilce İzleri İçin En İyi 10 Kapatıcı Yöntem

Sivilce İzleri İçin En İyi 10 Kapatıcı Yöntem
12/03/2020

Hepimiz bir noktada sivilceler yaşadık, özellikle yağlı cilde sahip olanlarımız. Akne izleri geride bırakır, bu da bizi korkunç hissettirir. Bu büyülü ürün sadece birkaç dakika içinde bu çirkin yara izlerini gizlemeye yardımcı olabileceğinden bir kapatıcı devreye giriyor. Ancak, kusurları gizlemek ve kusursuz bir görünüm elde etmek için doğru kapatıcıyı seçmek önemlidir. Eğer makyaj dünyasında yeniyseniz ve hala akne izlerini gizlemek için hangi kapatıcıyı satın alacağınız konusunda tartışıyorsanız, bu yazı tam size göre.


Aşağıdaki 10, akne izlerini gizlemek için mükemmel olan en iyi gizleyicilerdir.


1. Maybelline New York Fit Me Kapatıcı

Bu kapatıcının kapsamı olağanüstü. Herhangi bir leke ve akne izini cakey bakmadan gizleme işini yapar ve doğal bir görünüme sahiptir. Uzun ömürlü 7-8 saattir.


Artıları


Komedojenik.

Dermatolog-test etti.

Göz Doktoru-test etti.

Doğal kaplama.

Neredeyse bütün gün sürer.

Eksileri


Birkaç saat sonra ince çizgilere yerleşir, ancak neredeyse hiç fark edilmez.

Maybelline New York Fit Me Kapatıcı İnceleme

Bir kullanıcı “Bu kapatıcıyı kesinlikle seviyorum, göz altı halkalarım var (her gün demiryolunda çok uzun saatler çalışıyorum) ve bu onları mükemmel bir şekilde örtme işini yapan ve iyi dinlenmiş görünmemi sağlayan tek kapatıcı. Bu olmadan yaşayamam. ”


2. NYX Kozmetik Kapatıcı Kavanoz


Bu harika bir renk düzeltici artı kapatıcıdır. Sadece lekeleri ve lekeleri gizlemekle kalmaz, aynı zamanda turuncu pigmentinin yardımıyla herhangi bir renk değişikliğini tersine çevirir. Ömrü 6-7 saattir.


Artıları


Koyu halkaları, sivilceleri, lekeleri ve koyu lekeleri kapsar.

Güzelce karışır.

Eksileri


Ödenen para için çok daha az miktar.

NYX Kozmetik Kapatıcı Kavanoz İnceleme

Bir kullanıcı “Hem turuncu hem de yeşil aldım ve ikisini de seviyorum! Turuncu, gözlerimin altındaki koyu halkalarımı düzeltmeye yardımcı olur ve yeşil, cilt tonumdaki kırmızıları düzeltir! ”


3. kıyı kokuları profesyonel kamuflaj kapatıcı paleti


Kamuflaj Kapatıcı Paleti, Kıyı Kokularından bir harikadır. Bu palet, gizleme ihtiyaçlarınıza uyacak ve kusursuz bir cilt yaratacak on kapatıcı ton içerir. Size pürüzsüz, kesintisiz bir görünüm verir. Bu palet profesyonel makyaj sanatçıları için idealdir. Genellikle makyaj sanatçıları arasında “sihirli kit” olarak bilinir, bu yüzden kesinlikle bir deneyin! Ömrü 5-6 saattir.


Artıları


Palette on renk vardır, böylece gerekli gölgeyi oluşturabilirsiniz.

Kolay karışır.

İyi kapsama alanı.

Kıyı Kokusu Profesyonel Kamuflaj Kapatıcı Paleti İnceleme

Düzenli bir kullanıcı “Harika bir ürün! Tam olarak ne anlama geldiğini yapar ve tam bir kamuflaj verir. Lütfen iyi sonuçlar için doğru fırçayı kullanın. ”


4. L'Oreal Paris Gerçek Maç Kapatıcı


L'Oreal'ın bu ürünü cildinize uyacak şekilde üretilmiştir. Dokuz farklı tonda gelen gerçek maç kapatıcı, cildinizin doğal görünmesini sağlayan süper bükülebilir bir formüldür. 6-7 saat kalır.


Artıları


Kolayca karışır.

Süper pigmentli.

Çok sayıda mevcut renk tonu.

Eksileri


Devredilebilir.

Gün boyunca ince çizgilere yerleşir.

kırışıklıklar

L'Oreal Paris Gerçek Maç Kapatıcı İnceleme

Birçok kullanıcı “Parmaklar, fırça ve güzellik blenderiyle güzelce karışır ve bir kez toz ile ayarlandığında yaklaşık 6 saat bekletilir. :) Koyu tenleri düzeltmek isteyen orta ten tonları olan insanlar için bu gölgeyi tavsiye ederim.”


5. Colorbar Tam Kapak Makyaj Çubuğu


Colorbar Tam Kapak Makyaj Çubuğu, yeni başlayanlar için harika olan hafif bir kapatıcıdır. Lekeleri, koyu halkaları gizler ve cilt tonunu eşitler. 5-6 saat kalır.


Artıları


Uygulaması kolay.

Düzgün tutarlılık.

Eksileri


Yağlı ciltler için uygun değildir.

Colorbar Tam Kapak Makyaj Çubuğu İnceleme

Bir kullanıcı “İyi harmanlar! Çok yağlı değil, çok kuru değil. Yeterince uzun süre dayanır. Colorbar'a tekrar aşığım. ”


6. Revlon PhotoReady Çubuk Kapatıcı


Ağır kapsama alanı istiyorsanız, Revlon PhotoReady çubuğu üretilebilir kapsama alanı sağladığı için mükemmeldir. Doğal görünür ve gözeneklere veya ince çizgilere yerleşmeden kolayca karışır. Tüm cilt tipleri için uygundur ve yapay görünmeden akne izlerini, koyu halkaları ve diğer kusurları şaşırtıcı bir şekilde gizler. Mat bir görünüm verir ve ayrıca bir vurgulayıcı gibi çalışan ve yüze parlaklık veren bir ışıltı içerir. SPF 20'ye sahiptir ve astarsız altı saat kalır. Uzun ömür 6 ila 7 saattir.


Artıları


İyi kapsama alanı.

Bükülebilir formül.

SPF 20 içerir.

Eksileri


Birkaç renk mevcuttur.

Yağlı ciltler için iyi bir seçenek değil.

Revlon PhotoReady Stick Kapatıcı İncelemesi

Bir kullanıcı, “Bu kapatıcıyı son 4-5 yıldır kullanıyorum. Tam olarak hatırlayamıyorum. Cildimde 6/8 saat kolayca kalır. Beni bir hayalet gibi beyaz göstermiyor ve Disko topu gibi parlak görünmüyor. Kolayca yayılır, kolay taşınır ve uygulanır. ”


7. Maybelline Dream Lumi Touch Kapatıcı


Maybelline'nin Dream Lumi Touch Kapatıcısı, gerekli miktarda gizleme sağlayan ve herhangi bir noktayı kaplayan jel bazlı bir formüldür. 5-6 saat kalır.


Artıları


Dermatolog-test etti.

Hassas ciltler için uygundur.

Alerji-test etti.

Eksileri


Fosforlu kalem için bir kapatıcıdan daha uygundur.

Yeterli ürün yok.

Sınırlı tonlar

Maybelline Dream Lumi Touch Kapatıcı İnceleme

Bir kullanıcı “Şimdiye kadar ellerimi koyduğum en iyi kapatıcı! Çok memnunum, bunu özellikle belirgin bir fiyata aldım. Gölge aralığı biraz sınırlı, ama son gölge tatlım bana çok yakışıyor. ”


8. Maybelline New York Instant Age Rewind Silgi Koyu Halkalar Tedavi Kapatıcı


Ömrü 6-7 saattir.


Artıları


Mükemmel kapsama alanı.

Goji berry ve haloksil içerir.

Şişlikleri azaltır.

Eksileri


Cildin gri görünmesini sağlayabilir.

Maybelline New York Instant Age Rewind Silgi Dark Circles Tedavi Kapatıcı İnceleme

Bir kullanıcı “Göz altı halkalarını gizlemek ve vurgulamak için bunu sevin. Orta gölge bir rüya gibi çalışır. Kesinlikle geri alırdım. ”


9. Lakme Mutlak Beyaz Yoğun Kapatıcı Stik


Lakme Absolute serisinin bu kapatıcısı orta kapsama alanı sağlar ve kusurları kusursuz bir şekilde gizler. Kırışma olmadan 5-6 saat kalır. Kullanımı kolaylaştıran bir çubuk ambalajında ​​gelir. Çok seyahat dostu! Fiyat biz almak miktarına göre iyi ve her yerde kolayca kullanılabilir. 5-6 saat kalır.


Artıları

İyi kapsama alanı.

Vitamin 3 içerir.

SPF 20 içerir.

Eksileri


İnce çizgilere yerleşir.

Karıştırmak kolay değil.

Lakme Absolute White Intense Concealer Stick İnceleme

Bir kullanıcı “Yüzümde çok açık tenimde tuhaf görünen birkaç sivilce lekem var. Bu kapatıcı, Lakme Absolute Mousse uygulandıktan sonra markalara uygulanırsa sihir gibi çalışır. ”


10. LA Girl Pro Kapatıcı Hd Yüksek Çözünürlüklü Kapatıcı


Harika bir go-to kapatıcı. Mükemmel bir kapsama alanı sağlar ve kusursuz bir görünüm oluşturmak için sorunsuzca karışır. Ömrü 5-6 saattir.


Artıları

Kremsi ve pürüzsüz bir doku.

Kolay karışır.

İyi kapsama alanı.

Eksileri


İnce çizgilere yerleşir.

Oldukça kalın olabilir.

LA Girl Pro Kapatıcı Hd Yüksek Çözünürlüklü Kapatıcı İnceleme

Bir kullanıcı “Bu gizleyiciler çok pigmentli ve çok kremsi ve yüksek kapsama alanına sahip. Biraz uzun bir yol kat ediyor. Artı iyi fotoğraflıyor! ”


Semira
12/03/2020
Yorum ekle